"Prawdziwa doskonałość człowieka polega nie na tym, co człowiek ten ma, lecz na tym, czym on jest."
- Oscar Wilde

Książki


"Nowa Biblia"

(2017 r.) Nie ma nic gorszego niż religie i filozofie, które zapominają o zdrowym rozsądku.

Religia powinna działać w służbie człowiekowi i być osobistym narzędziem dobrowolnego, świadomego samodoskonalenia.

Książka ta oferuje nowe spojrzenie na osobisty kontakt z Bogiem i jego wyobrażenie oraz szczegółowe ukazanie obrazu świata, co pozwala znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących rozwijającego się człowieka. Jest to propozycja współczesnej neoreligijności, która wyzwala i oddaje kontrolę nad Twoim życiem w Twoje ręce.

Książka stanowi praktyczny przewodnik, komentarz oraz kodeks dający oparcie w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.

Nowa Biblia - więcej o książce
"Wszechświat i Ty"

(2014 r.) „Wszechświat i Ty” to wspaniały przewodnik po zagadnieniach szeroko pojętego rozwoju duchowego i samodoskonalenia. Unikatowa perspektywa sprawia, że ten praktyczny podręcznik, w równym stopniu zainspiruje, co dostarczy praktycznych porad pomocnych na duchowej ścieżce. W ramach podręcznika znajdziesz zarówno omówienie szeregu najważniejszych w rozwoju osobistym i duchowym zagadnień, jak również praktyczne ćwiczenia pomagające na ścieżce wzrastania.

Wszechświat i Ty - więcej o książce
"Kurs Magii Psychotronicznej"

(2010 r.) Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę rozwojem zdolności parapsychicznych, psychotroniką czy magią polecam swoisty podręcznik, z którego można nauczyć się, jak w praktyce doświadczać rzeczy niezwykłych. Książka "Kurs Magii Psychotronicznej" to przewodnik do pracy ze świadomym śnieniem, medytacją, czakrami, teleobserwacją, podróżami poza ciałem i wieloma innymi fascynującymi zdolnościami naszego umysłu. Opracowanie tym bardziej wartościowe, że oparte na własnym doświadczeniu, a nie wyłącznie cudzych opowieściach. Znaleźć w nim można sporo autentycznych przykładów z życia wziętych, co podkreśla wiarygodność książki. A tematyka niełatwa - jest to bowiem kompendium wiedzy, jak stawiać pierwsze kroki w kuszącym, lecz i trudnym do pojęcia świecie metafizycznym.

Książka ta to drugie podrasowane wydanie "Na Granicy Światów". Otrzymała zupełnie nowy tytuł, mniej poetycki a lepiej oddający zawartość, nową szatę graficzną (trochę za mroczną jak na mój gust ale na pewno bardzo estetyczną). Tytuł ten wydałem pod pseudonimem po części dla tego, że w owym czasie skoncentrowany byłem już na zupełnie na innych tematach a po części dla dodania nutki tajemniczej otoczki.

Kurs Magii Psychotronicznej - więcej o książce

"Na Granicy Światów"

(2005 r.) "Na Granicy Światów: Księga Tajemnic Międzywymiarowych Magów" to książka praktycznie traktująca o wielu dziedzinach parapsychologia, PSIonika, Magia, OOBE, LD etc. Kontakty z niefizycznymi istotami, podróże poza ciałem, praktyczne odmiany magii - to wszystko i znacznie więcej znajdziesz w „Księdze Tajemnic Międzywymiarowych Magów”.
„Na Granicy Światów” to publikacja tak unikatowa, ponieważ pisząc ją starałem się w przystępny sposób zgromadzić i przekazać wiedzę najbardziej wartościową, pisząc objaśnienia, oraz przytaczając przykłady z mojej własnej praktyki. Żadnego lania wody, tylko najcenniejsza i najbardziej praktyczna wiedza podana w przystępny sposób. Efektem tego zamierzenia jest książka zawierająca chyba każdą odpowiedź na pytanie młodego Ezoteryka naszych czasów.

Na Granicy Światów - więcej o książce


Jakub Qba Niegowski
qba [małpa] alternatywnemedia.pl