"Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni."
- chińskie przysłowie

Wszechświat i Ty


„Wszechświat i Ty - Praktyczny podręcznik rozwoju duchowego i samodoskonalenia” to książka, która jest zbiorem moich tekstów napisanych na przestrzeni wielu lat, wraz z nowo dopisanymi na potrzeby dodatkowych rozdziałów. W pewnym momencie poczułem bowiem potrzebę zebrania i pewnego spięcia w całość przekazu, jaki kształtował się w moim pisaniu od dłuższego czasu. Przekazu na temat ścieżki rozwoju duchowego i wielu ciekawych zagadnień, na które człowiek naturalnie na niej natrafia, tego jak sobie z owymi zagadnieniami radzić, na co warto zwrócić uwagę, co jest wartościowe a co może stanowić swego rodzaju pułapki intelektualne, niepotrzebnie komplikujące ludzkie życie.

Wszechświat i Ty to praktyczny podręcznik rozwoju duchowego i samodoskonalenia. Książka, która w kolejnych rozdziałach omawia szereg rożnych tematów i komentuje je. Znajdziesz w niej wszystko od objaśnień i technik medytacji, poprzez omawianie zagadnienia reinkarnacji aż po rożnego rodzaju zagadnienia społeczne i to jak się one mają do naszego rozwoju duchowego oraz wrastania jako dusza.

Wszechświat i Ty nieco skacze po rożny tematach ale dzięki temu jest w stanie poruszyć ich wiele dając pewien całościowy obraz, pobudzający do myślenia i poddający rożne wartościowe idee, pomysły oraz rozwiązania.


Fragmenty książki Wszechświat i Ty:

Świadomość i jej poziomy - fragment książki "Wszechświat i Ty".

Medytacja - fragment książki "Wszechświat i Ty".


Książka "Wszechświat i Ty" dostępna jest tutaj
Jakub Niegowski