You cannot copy content of this page
Home Kurs Magii Psychotronicznej

Kurs Magii Psychotronicznej

Kurs Magii Psychotronicznej okładka książki

Pomimo, że książkę tę napisałem wiele lat temu, do dziś jest to chyba najbardziej praktyczny podręcznik w Polsce zawierający zbiór technik pracy z umysłem, poparty przykładami zaczerpniętymi z empirycznego doświadczenia autora. 

Kurs Magii Psychotronicznej zawiera omówienie wielu zagadnień, które łączy jeden wspólny element, a jest nim ludzki umysł i zdolności jakie posiada, choć czasem nie zdajemy sobie z tego wcale sprawy. 

Kurs Magii Psychotronicznej zawiera w sobie omówienie takich zagadnień jak świadome sny, podróże poza ciałem (OOBE), szeroko pojęte postrzeganie pozazmysłowe, psychotronika, praktyczne elementy niektórych systemów magicznych etc. Jeśli szukasz książki z praktycznymi technikami zamiast czystej teorii to jest to książka dla Ciebie. 

Pierwotnie książka w ramach pierwszego jej wydania nosiła tytuł „Na Granicy Światów – księga tajemnic międzywymiarowych magów”, dlatego wraz z jej wznowieniem w drugim wydaniu wraz z wydawcą postanowiliśmy zmienić nazwę na krótszą i bardziej obrazowo mówiącą o czym faktycznie jest. Mimo wszystko dziś po latach myślę, że „kurs magii” to jednak lekka przesada gdyż większość owych technik to nie magia a zdolności i możliwości ludzkiego umysłu a wiele omawianych w niej technik znanych jest zarówno oficjalnej nauce jak i wykorzystywanych na przykład w psychologii etc. Niemniej jednak jako, że w książce znalazło się również miejsce na omówienie niektórych odmian magii i dużo bardziej ezoterycznych zagadnień niż te znane oficjalnej nauce, toteż owa magia w tytule nie jest taka całkowicie nieuzasadniona. Chciałbym jednak aby czytelnik potraktował tą książkę nie jako coś tajemniczego ale jako praktyczny zbiór empirycznych doświadczeń autora wraz z przekazaniem instrukcji jak owe doświadczenia mogą być osiągane i do czego mogą służyć człowiekowi. 
Kurs Magii Psychotronicznej jest przede wszystkim książką praktyczna i na bazie praktyki napisaną. 

Nakład wyczerpany.

Jakub Niegowski